Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Лидерът Бдин с нова победа

Бдин (Видин) се наложи с 4:1 над Етър II във Велико Търново и с пълен актив, затвърди лидерската си позиция. Двубоят е от осмия кръг на Северозападната Трета лига.

Демона: Етър II може да поднесе неприятна изненада

Цветомир Тодоров даде тон за успеха в 19-ата минута с попадение от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Емануел Виейра де Соуса. Домакините са категорични, че няма фаул срещу бразилеца.

Етър II излиза срещу лидера

Стивън Милчев удвои аванса на гостите в 50-ата минута. Около четвърт час по-късно Денислав Георгиев върна интригата с гол за „виолетовите“. Емануел Виейра де Соуса обаче направи 1:3 в 74-ата минута. Накрая точен за бдинци беше и Ангел Каишев.