Бдин няма спиране, бразилец блести в дербито с Локо (ГО)

Бдин победи Локомотив (Горна Оряховица) с 3:0 във Видин и продължава с пълен актив от началото на сезона. Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Пореден силен мач за бразилския нападател Емануел Виейра де Соуса. Водачът в листата на голмайсторите реализира две попадения. Тон за победата даде лидера на тима Цветомир Тодоров.

Демона: Предстои ни най-сериозния мач

Той откри резултата в 37-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу играещия треньор Николай Цветков. В 50-ата минута Тодоров стреля, топката се отби в гредата и с добавка Емануел Виейра де Соуса удвои аванса на видинчани. Бразилецът беше спрян с нарушение в 71-ата минута и сам реализира дузпата – 3:0.