Левски удари ЦСКА - София при 17-годишните

Левски победи ЦСКА - София с 1:0 в среща от осмия кръг на Елитната група до 17 години. Дербито се игра на базата на "червените" в Панчарево.

Срещата започна с добра ситуация за ЦСКА - София. Васил Каймакaнов се озова сам срещу вратаря на "сините", но уцели десния страничен стълб. В края на полувремето гредата пък спаси "червените" от гол. Виктор Любенов засече с глава центриране от пряк свободен удар, но топката срещна напречната греда, след което падна на голлинията.

Така първото полувреме завърши без попадения. През втората половина добрите шансове за гол липсваха. В 78-мата минута Тодор Цонев не успя да отбележи, след като засече добро центриране от фланга.

В края на мача Левски стигна до победен гол, дело на Кристиян Йовов, който се разписа с хубав удар по диагонала.

Снимки: Sportal.bg