Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Труден успех за Дунав в Хасково

Отборът на Дунав (Русе) постигна изключително труден успех с 2:1 над Саяна в мач от 1/32-финалите в турнира за Купата на България.

Домакините от Хасково откриха резултата още в 15-ата минута, когато Василен Марков изненада Цветелин Енчев. При 1:0 завърши и първата част.

Шест отбора от Втора лига отпаднаха от Купата - всички резултати с голмайсторите

Все пак "драконите" стигнаха до обрат през второто полувреме, след като в 63-ата минута Димитър Алексиев изравни, а с глава нападателят на Дунав Мирослав Будинов заби победния гол четири минути преди края.

Саяна (Хасково) 1:2 ДУНАВ
0:1 Марков (15)
1:1 Алексиев (63)
1:2 Будинов (88)