Диян Димов: Да продължаваме по същия начин

Днес Дунав (Русе) спечели гостуването си в Монтана с 3:1. Срещата е от десетия кръг на Втора лига.

Дунав отиде до Монтана и си тръгна с трите точки

„Добър мач за нашия отбор. През първото полувреме надиграхме домакините. С изключение на началните 15 минути на втората част бяхме по-добри и след почивката. Вкарахме три гола. Имахме още две, три чисти положения, които не реализирахме. Напълно заслужена победа срещу отбор с високи амбиции. Видно е подобрение в представянето ни.

Люси Киров: Лека-полека отборът на Дунав ще има различен облик

В последните два двубоя вкарахме осем гола. Целта е да продължаваме по същия начин. Да трупаме точки и да се изкачваме нагоре в класирането“, коментира пред Sportal.bg председателят на Управителния съвет на Дунав и капитан на тима Диян Димов.