100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Спортист (Своге) удари лидера във Втора лига

Спортист победи лидера в класирането на Втора лига Спартак (Плевен) с 3:2 в изключително интересен мач на градския стадион в Своге. Момчетата на Борислав Кьосев отново направиха силен двубой и спечелиха нови три точки седмица, след като победиха Струмска слава в Радомир.

В 12-ата минута Илия Русинов изпълни чудесно пряк свободен удар и отбеляза за 1:0. Гостите изравниха в 28-ата минута, след като се възползваха от контраатака и Васил Шопов бутна топката в мрежата.

В началото на второто полувреме Илия Русинов вкара втори гол, а в 77-ата минута Йоан Маринов отбеляза и трети. Спартак стигна до второ попадение в 82-рата минута, когато Кристиян Иванов реализира с глава.