Люси Киров: Лека-полека отборът на Дунав ще има различен облик

Треньорът на Дунав (Русе) Людмил Киров говори след победата на своя тим над Монтана в мач от 10-ия кръг на Втора лига. Специалистът се завърна с победа начело на “драконите”, след като русенци се наложиха с 3:1 над днешния си съперник.

Дунав отиде до Монтана и си тръгна с трите точки

“Искам да честитя рождения ден на моя баща, тази победа е специално за него и за тези фенове, които дълго време чакат да видят такъв облик на отбора. Добре, че започнахме с победа. Още на първата тренировка видях един приличен отбор с добри изпълнители. Нещо трябваше да се промени. Мисля, че лека-полека отборът на Дунав ще има различен облик.

Искам да виждам отбора на Дунав такъв, какъвто го виждахме през първото полувреме и след 70-ата минута.

Много тренировки и работа ни чака. Както ние, така и футболистите не се плашим от работа. Тренираме сериозно.

В момента намирам една отлична организация, ниво efbet Лига. Доста работи, които са в положителна насока в сравнение с предния ми престой. Самите футболисти трябва да осъзнаят какво прави ръководството за тях, колко усилия се полагат. Със самото си представяне и държание трябва да покажат, че желаят този отбор да се развива напред”, заяви Киров.