Партизан не се даде на Ница

Отборите на Партизан и Ница не излъчиха победител в срещата помежду си от втория кръг в група "D" на Лигата на конференциите. Двубоят в Белград завърши при резултат 1:1.

Гостите първи поведоха още във 2-рата минута на мача. Джо Брайън се възползва от грешка в отбраната на домакините и отбеляза за 0:1.

В 60-ата минута обаче Партизан успя да възстанови равенството. Фусени Диабате бе изведен на голова позиция и не сгреши за 1:1.

В 66-ата минута пък французите имаха малшанс, след като изстрел с глава на Софиан Диоп се отби от гредата.

В крайна сметка мачът завърши наравно. Така двата тима имат по 2 точки в актива си и заемат съответно 2-рото и 3-тото място във временното класиране в групата.