Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Уест Хам удържа победата в Дания

Уест Хам записа втора победа в груповата фаза на Лигата на конференциите, след като спечели с 3:2 гостуването си на Силкеборг. Тимът на Дейвид Мойс имаше предимство в голяма част от мача, но в края трябваше да пази преднината си под натиска на съперника, за да стигне до трите точки.

Силкеборг поведе още в петата минута след попадение на Каспер Куск. "Чуковете" изравниха осем минути по-късно, когато Мануел Лансини се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Максуел Корне. Обратът на гостите бе пълен в 25-ата минута, когато Джанлука Скамака отбеляза третия си гол в турнира за този сезон.

Никлас Хелениус прати топката в мрежата секунди след като съдията бе отсъдил спорно нарушение срещу вратаря Алфонс Ареола. В 38-ата минута Крейг Доусън направи резултата 1:3 след удар с глава. След почивката Уест Хам доминираше до момента, в който датчаните вкараха втори гол в 75-ата минута. Сьорен Тенгстед се разписа от добавка след удар на Тони Адамсен. Малко по-късно Ареола направи страхотно спасяване, за да спре Адамсен. След тази ситуация Силкеборг не създаде нови чисти положения до края.

Снимки: Imago