Турнир на талантите U14 : Зона Варна - Зона Велико Търново /Почивка/

Ференцварош матира Монако в края

Ференцварош измъкна ценна победа с 1:0 в гостуването си на Монако от група "Н" на Лига Европа. Унгарците наказаха съперника си в края на мача и записаха втораа поредна победа в групата, с която се превръщат във фаворит за продължаване напред в турнира.

Гостите можеха да поведат още в 22-рата минута, когато Токтас Нгуен отбеляза гол, но след разглеждане с ВАР той бе отменен заради засада.

В 80-ата минута обаче Балинт Вечей прати топката в мрежата, след като показа страхотна техника на скорост и с шут от движение намери долния ляв ъгъл на вратата.

Така Фради събра актив от 6 точки и е еднолично на върха в класирането в групата. Монако падна до 3-тото място с 3 спечелени точки до момента.