Бдин взе три точки и от Враца

Бдин (Видин) победи във Враца втория отбор на Ботев и продължава без грешка. Двубоят е от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Само 10 минути се оказаха достатъчни на гостите за да дръпнат с два гола. Първо в 4-ата Александър Соколов беше изведен зад врачанската защита и прехвърли вратаря. В 14-ата пък Цветомир Тодоров центрира и Калоян Цветков удвои с глава.

Демона: Искаме да продължим серията

Роденият през 2007 година Николай Стефанов върна интригата в 34-ата с шут от 25 метра. Малко след почивката Ивайло Дудушки проби от дясно и стреля неспасяемо от малък ъгъл за 2:2.

В Ботев II (Враца) са доволни от представянето си до момента

Домакините отново се оказаха догонващи в 58-ата минута, когато Стивън Милчев завърши с гол бърза контраатака на видинчани. Въпреки липсата на трима основни играчи, селекцията на Ивайло Георгиев се опита да бъде равен на съперника си, но не успя да го докаже в резултата.