Загорец с нова "суха мрежа" при разгрома над Верея

Загорец записа втора поредна победа в Югоизточната Трета лига, като запази трета "суха мрежа" от началото на шампионата. Тимът от Нова Загора не срещна проблеми при гостуването си на Верея и стигна до категоричен успех с 4:0.

Футболистите на Мирослав Миндев отбелязаха по две попадения преди и след почивката. Пламен Иванов откри резултата, а до края на полувремето Александър Хардалов покачи на 2:0.

През втората част Йордан Желев блесна с два гола, с което оформи крайното 4:0. Загорец заема второ място във временното класиране с актив от 7 точки след три изиграни кръга, докато Верея е с две загуби и голова разлика 0:8.