Атрактивен хикс спря Марица и Крумовград за върха

Марица и Крумовград завършиха 2:2 в мач от 9-ия кръг на Втора лига. Гостите откриха резултата в 29-ата минута чрез Георги Трифонов. Пловдивчани успяха да изарнят осем минути по-късно. Автор на попадението стана Станислав Маламов

Марица обърна резултата в началото на втората част след гол на Валери Домовчийски, а крайното 2:2 оформи Красимир Илиев в 80-ата минута от дузпа.

Равенството лиши и двата отбора да се изкачат на върха в класирането. При успех домакините щяха да се изравнят по точки с лидера Спартак (Плевен). Ако крумовградчани си бяха тръгнали с победа, то те еднолично щяха да оглавят Втора лига.

Марица (Пловдив) 2:2 Крумовград

0:1 Георги Трифонов (29)
1:1 Станислав Маламов (37)
2:1 Валери Домовчийски (47)
2:2 Красимир Илиев (80 - дузпа)

Снимка: startphoto.bg