100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:6

Ботев II (Враца) с първа победа

Ботев (Враца) спечели с 2:1 битката на дублиращите отбори срещу Етър във Велико Търново. Двубоят е от третия кръг на Северозападна Трета лига. Врачани имаха предимство през първото полувреме. Материализираха го десетина минути преди почивката. Тогава Радослав Захариев подаде топката на дузпата и Пламен Спасов я насочи в мрежата зад Иван Георгиев.

Етър II: Трябва да се изправим

След почивката по-опасно беше пред вратата на Любомир Василев. Единственият негов пропуск беше в 65-ата минута, когато не успя да спаси дузпата на Кристиян Димитров, отсъдена за нарушение срещу Александър Гугучков. Две голови възможности за „виолетовите“ пропиля влезлия като резерва Васко Първанов. Развръзката настъпи в 82-ата минута, когато Пламен Петров центрира и Захариев с глава реализира победното попадение. Секунди преди края Траян Димитров можеше да изравни, но не уцели вратата.