Янтра (ПТ) излъга Ювентус (Малчика)

Янтра (Полски Тръмбеш) спечели с 3:2 гостуването си на Ювентус (Малчика). Двубоят е от петия кръг на Северозападната Трета лига. Очакванията за интересна и напрегната битка се потвърдиха. В 13-ата минута домакините поведоха в резултата. Заслугата за попадението обаче е на съперника.

Ювентус (Малчика): Янтра (Полски Тръмбеш) може да бие всеки

Вратарят им Рашков в опита си да избие топката я насочи в съотборника си Исмаил Мастънов и кълбото се влезе в мрежата му. 120 секунди преди почивката рефера отсъди дузпа и Любомир Генчев изравни. Обратът стана факт в 52-ата минута, когато Ростислав Данчев прехвърли вратаря на Ювентус. 20 минути по-късно Румен Миков изравни след центриране от корнер.

Скоро съдията отсъди дузпа за тима от с.Малчика, но Рашков я спаси. Християн Кожухаров осигури трите точки на гостите в 80-ата минута, когато настана суматоха пред отсрещната врата.