Емполи и Верона останаха без победа

Емполи и Верона не успяха да запишат първа победа за сезона, след като срещата между двата отбора завърши 1:1. Томазо Балданзи откри резултата в полза на тима на Паоло Дзанети в 26-ата минута, а Яя Калон изравни секунди след като дебютира в 69-ата минута.

За Емполи това е трето поредно равенство. Домакините поведоха след мощен удар на Балданзи от границата на накаазтелното поле. 19-годишният голмайстор обаче трябваше да напусне терена малко преди почивката поради контузия.

Верона не създаде много през първото полувреме, но след почивката Лазяна имаше отлична възможност. Вратарят Гулиелмо Викаро обаче направи блестящо спасяване. Изравняването дойде в 69-ата минута. Яя Калон, който тази седмица пристигна под наем от Дженоа, овладя на гърди и стреля от въздуха.

Снимки: Gettyimages