На живо: Лудогорец срещу Рома и Бетис в групите на Лига Европа

В 14:00 часа започва жребият за груповата фаза на Лига Европа, а Лудогорец очаква да научи своите съперници. "Орлите" попадат във втора урна на поставените отбори.

Разградчани стигнаха дотук, след като отстраниха Жалгирис по драматичен начин след победа с 1:0 в първия мач и 3:3 на реванша във Вилнюс. Футболистите на Анте Шимунджа се измъкнаха от изпълнение на дузпи с гол в 120-ата минута.

Лудогорец се измъкна от рулетката в Литва с дузпа в 120-ата минута и влезе в групите на Лига Европа

В жребия ще участват 32 тима, които ще бъдат разпределени в осем групи от по четири отбора. Представители от една и съща държава не могат да играят в една група. Мачовете стартират на 8 септември.

Група C:

РОМА
ЛУДОГОРЕЦ
БЕТИС
ХИК Хелзинки

Разпределение по урни:

Първа урна: Рома, Манчестър Юнайтед, Арсенал, Лацио, Брага, Цървена звезда, Динамо (Киев), Олимпиакос

Втора урна: Фейенорд, Рен, ПСВ Айндховен, Монако, Реал Сосиедад, Карабах, Малмьо, ЛУДОГОРЕЦ

Трета урна: Шериф, Бетис, Мидтиланд, Бодьо/Глимт, Ференцварош, Унион (Берлин), Фрайбург, Фенербахче

Четвърта урна: Нант, ХИК Хелзинки, Щурм, АЕК Ларнака, Цюрих, Омония, Унион Сен-Жилоа, Трабзонспор