Кирил Десподов: Трябват ми игрови минути, за да вляза във форма

Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов сподели мнението си след разгрома с 4:0 над Пирин в Благоевград. Той бе с основен принос за успеха, след като се отличи с две асистенции.

"Не спряхме да търсим гола. През второто полувреме играхме по-добре, търсихме повече дълбочина в атака. До почивката Пирин ни затвори пространствата зад защитата и не успявахме да намерим коридорите, които търсим.

Лудогорец се събуди след почивката и загря за Жалгирис с разгром над Пирин

През второто полувреме се получиха нещата и от гледна точка на това, че футболистите на Пирин се измориха. Трябват ми игрови минути, за да вляза във форма. Има доста мачове, радвам се, че помагам на отбора.