Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Шимунджа: Трябва да бъдем смели и амбициозни срещу Жалгирис

Старши треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа остана доволен след изразителната победа с 4:0 срещу Пирин. Наставникът на разградчани акцентира върху това, че неговите футболисти са останали фокусирани, въпреки че преди почивката нямаха точен удар.

Той обърна внимание и на предстоящия реванш срещу Жалгирис от плейофа за Лига Европа и се надява "орлите" да бъдат смели и амбициозни във Вилнюс идния четвъртък.

Лудогорец се събуди след почивката и загря за Жалгирис с разгром над Пирин

"Беше важно да останем фокусирани и да работим върху своите принципи. В такива мачове, в които домакините имат много сериозни амбиции да играят срещу нас, дават всичко от себе си. През първото полувреме бяхме прекалено бавни с топката.

19 Пирин - Лудогорец

Когато вкараш, футболистите добиват по-голяма увереност, а и отборът като цляо. Трябва да осъзнаем и анализираме този сблъсък. Щастливи сме от победата, тя беше важна.

От утре ще мислим за Жалгирис. Трябва да сме много смели и амбициозни там. Трябва да бъдем на високо ниво", сподели Шимунджа.