Вихър с трети пореден успех

След Боруна и Павликени, Вихър надви и Янтра (Полски Тръмбеш) с 2:0 в двубой от третия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужена победа за домакините. Изковаха я за 120 секунди през второто полувреме.

Николай Боянов: Янтра (Полски Тръмбеш) е по силен от миналия сезон

До почивката с гола се разминаха Христиан Петков, Радослав Батов и Калин Иванов. В 73-ата минута Милен Тодоров откри резултата от фаул. Само след 120 секунди Петков реализира отблизо след подаване на Калин Иванов. Последният пропусна да се разпише на три пъти.

По две възможности пропиляха Цветан Петров и Благовест Ленков. Любомир Генчев пък застраши най-сериозно славяновската врата.