Ивелин Попов е близо до завръщането си в игра

Звездата на Левски Ивелин Попов ще започне пълноценни тренировки с отбора от днес. Това разкри треньорът на "сините" Станимир Стоилов след победата с 1:0 над Хамрун Спартанс в Малта.

Попето лекува контузия още от подготовката на тима и все още не е направил официален дебют. През последните дни офанзивният футболист загряваше с отбора, след което имаше самостоятелни занимания с топка.

Кордоба върти обиколки на "Герена", контузените в Левски оздравяха

Много е вероятно Попов да запише игрови минути в домакинството на Пирин в неделя или в реванша с Хамрун следващия четвъртък.

Стоилов: Успяхме да спечелим само първото полувреме на мача

"Може би другата седмица или още на мача с Пирин. Ще видим как ще е. Рано е сега да гадая, но мисля че вече е напълно готов да стартира от утре (б.а. днес) тренировки с отбора", каза Стоилов.