Текпетей: Нищо не е загубено

Крилото на Лудогорец Бърнард Текпетей говори след поражението на тима с 1:2 от Динамо (Загреб) в първия мач от третия квалификационен кръг на Шампионската лига.

"За мен това представяне не беше толкова добро, колкото искахме. Допуснахме два гола за пет минути. Можехме да направим още неща. Можехме дори да спечелим.

Ужасно начало отдалечи Лудогорец от голямата цел

През първото полувреме мотивацията беше различна. През второто знаехме, че трябва да дадем всичко то себе си. Това е футболът. Нуждаем се от малко късмет и да видим какво да подобрим.

Атмосферата във футбола е важна, но тя е докато започнеш да играеш. Нищо не е загубено. Трябва да подходим добре към мача в Загреб", заяви Текпетей.

Снимки: Борислав Цветанов