Тунчев: Много добро първо полувреме, но през второто излязохме сякаш мачът е свършил

Наставникът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев даде мнението си след победата на своя тим над Септември (София). “Сините” се наложиха с 3:2 и за пръв път в историята си стигнаха до три поредни победи в efbet Лига.

Арда грабна трите точки срещу Септември след прекрасно зрелище в Кърджали

“Отбелязахме повече голове, в това дойде разликата. С оглед на ситуациите, вкарахме 3 гола, изпуснахме още положения, мога да съм доволен. От друга страна обаче, головете, които допуснахме, са наша стара слабост. И двата пъти по единтичен начин ни вкараха.

Едно много добро първо полувреме, в което изпуснахме да вкараме още, и през второто излязохме сякаш мачът е свършил. Допуснахме елементарен гол, който можеше да ни коства и мача днес.

Имаме още доста върху какво да работим, но е хубаво, че побеждаваме. Надявам се с всеки следващ мач да намаляваме грешките и да играем по-добре.

Омар Сако е провел подготовка с неговия си отбор, намира се в добра форма, но документално не знам кога нещата ще се случат”, заяви Тунчев.