Пластун: От 45-ата минута имах чувството, че просто се защитаваме

Бранителят на Лудогорец Игор Пластун призна, че тимът му не е изиграл най-добрия си мач срещу Шамрок Роувърс. Шампионите загубиха с 1:2 визитата си в Дъблин, но въпреки това продължават в третия квалификационен кръг на Шампионска лига, където ще се изправят срещу Динамо Загреб.

Неубедителен Лудогорец си поигра с огъня в Дъблин, но си уреди мач с Динамо (Загреб)

"Това не бе най-добрият двубой за нас. Не играхме нашия футбол през повечето време. Играхме по различен начин и беше доста трудно за нас. Стана още по-трудно след червения картон. Отборът показа, че има характер. С 10 души играхме по-добре, отколкото с 11. Заслушвахме да продължим в следващия кръг. Трябва да се научим от това, което видяхме днес. От кръг на кръг опонентите ни ще стават все по-добри. Трябва да бъдем по-уверени от това, което показахме днес през първото полувреме. За мен беше най-трудно, защото от 45-ата минута имах чувството, че просто се защитаваме. Прекалено лесно губехме топката и те отново ни натискаха. Откакто останахме с 10 души, за нас се появиха много повече пространства. Няма да кажа нищо за рефера, но всеки фаул беше жълт картон, а някои нарушения бяха прекалено лесно отсъдени. Шоу е млад играч с много качества. За него също това е урок".