Пеа: Не се усетихме, когато ни вкараха първия гол, доволен съм от играта през първото полувреме

Наставникът на Хебър Фулвио Пеа говори след пораженето на своя тим от Локомотив в Пловдив. “Зелените” отстъпиха с 1:2 като гости, но треньорът призна, че е останал доволен от представянето на своите футболисти.

Локомотив (Пловдив) трудно пречупи Хебър, но записа втори успех

“Много добре играха в началото, първоначално се борихме доста и съответно искахме да вкараме. През второто полувреме противникът бе много по-активен. Успяхме да държим играта, но имахме 5 минути, в които изгубихме концентрация. Получи се малко дисбаланс и така падна втория техен гол.

Дори не се усетихме, когато вакараха ранния гол. Но през първото полувреме бяхме много добри. Не беше лесно да преодолеем един такъв бърз гол в първите секунди. Много съм доволен от нашата игра през първото полувреме.

Очакваме още играчи, не сме завършен отбор. Физическата подготовка и съответно картотекирането. Това, което ни липсваше, са нападатели, които да могат да реализират нужните голове.

Този отбор има още много потенциал, със сигурност ще увеличим позициите си, за да имаме повече възможности да отбелязваме. Ще подобрим и начина, по който играем и съответно качеството на нашата игра”, заяви Пеа.