Бивша звезда на ЦСКА 1948 блести при разгром на Чавдар над Сливнишки герой

Контролната среща между Чавдар (Етрополе) и Сливнишки герой (Сливница) завърши при резултат 7:0. Двата отбора ще бъдат съперници и в Югозападната Трета лига през новия сезон, като очакват през следващата седмица да научат и жребия си.

Етрополци, които миналата година не успяха да се преборят за промоция, през тази кампания отново са сред претендентите за влизане във Втора лига.

През първото полувреме на мача падна един гол, който бе дело на Николай Ботев в 4-ата минута. До края на първата част малшанс преследваше етрополци и все нещо малко не им достигаше да вкарат втори гол още до почивката.

През второто полувреме тимът, воден от старши треньора Йордан Юруков, отбеляза шест попадения. В рамките на 16 минути паднаха нови четири гола, като най-напред 2:0 направи Тони Стоичков в 52-рата минута след изпълнение на корнер и точен удар с глава.

Андон Гущеров отбеляза в 61-вата минута за 3:0, а 120 секунди по-късно Иван Иванов покачи на 4:0.

Андон Гущеров в 68-мата минута направи 5:0. След него дойде ред и на Павел Головодов в 80-ата минута и Андон Гущеров в 81-вата минута оформиха крайния резултат.

Половин час преди края на мача гостите от Сливница останаха с 10 човека на терена след отсъждане на червен картон за техен играч.