Тотнъм започна с 9-голов спектакъл, Сон и Кейн вкараха общо четири попадения

Тотнъм започна предсезонната си подготовка с победа с 6:3 над Тийм Кей Лийг - сборен отбор, съставен от играчи от корейската футболна лига. 66 000 зрители присъстваха на стадиона в Сеул и приветстваха своя герой Хюн-Мин Сон, който отбеляза две от попаденията. Още два гола добави неговият обичаен партньор в атаката Хари Кейн. Ерик Дайър също се разписа, като именно той откри резултата. Последното попадение в актива на „шпорите“ дойде след автогол на играч на домакините, които в 73-тата минута останаха и в числено намален състав , след като червен картон получи Донг-Мин Ким.

60-милионното ново попълнение на Тотнъм Ричарлисон записа дебют за „шпорите“. Той се появи в игра в 76-ата минута. Антониo Конте обаче не можеше да използва другите нови попълнения Иван Перишич, Фрейзър Форстър, Ив Бисума и Клеман Лангле. Деян Кулушевски и Бен Дейвис също не взеха участие в срещата.

Турнето на Тотнъм в Южна Корея продължава с двубоя срещу Севиля, който ще се играе в събота в Сувон.