Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Чавдар (Етрополе) удари дубъла на Ботев (Враца) във вода

Чавдар надви втория отбор на Ботев (Враца) с 5:0 приятелска среща на наводнен от дъждове терен в Етрополе. Едва в последния момент съперниците се решиха да изиграят мача въпреки ненормалните условия. Първото полувреме беше битка. Младите врачани почти издържаха. Едва секунди преди почивката Христо Панчев успя да превземе вратата им след удар с глава. При следващата атака Андон Гущеров удвои отблизо. Секунди след началото на второто полувреме, Пламен Петров си вкара автогол. Мартин Кръстев се разписа в 68-ата минута с шут от 25 метра. Топката спря в локва и Марат Гареев реализира петото попадение. При друга ситуации водата не позволи на топката да влезе в мрежата на домакините. Врачани доиграха последния четвърт час с намален състав, заради втория жълт и червен картон за Пламен Спасов.