Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Съперниците на ЦСКА - София и Ботев (Пд) се срещнаха в контрола

Отборите на Македония (Гьорче Петров) и АПОЕЛ (Никозия), които са съперници съответно на ЦСКА - София и Ботев (Пловдив) в Лигата на конференциите, се изправиха един срещу друг в контролна среща като част от лятната им подготовка. Срещата се изигра в Благоевград и завърши с победа на тима от Кипър с 2:0.

АПОЕЛ отбеляза по едно попадение в двете полувремена. През първата част се разписа нападателят Антон Маглица в 41-ата минута, а второто попадение бе дело на Дюмерси Ндонгала в 86-ата минута.

Македония посреща ЦСКА - София на 21 юли в Скопие, а ден по-рано АПОЕЛ гостува на Ботев в София на националния стадион "Васил Левски".