Време е за групите в последния турнир за сезона IEM Кьолн

Премина и вторият ден от Play-In фазата във важния CS:GO турнир IEM Кьолн, който се пада и последният преди лятната почивка. Още четири състава успяха да се класират за групите на шампионата.

Геймърите от 00 Nation надвиха колегите си от Imperial в дербито на Бразилия, като легендите от двата състава отстъпиха по статистика на младите играчи, най-резултатен от които се оказа аржентинецът Сантино "7ry" Ригал. Astralis и Vitality също успяха да продължат напред, въпреки че и двата звездни тима започнаха слабо. MOUZ пък зае останалото място за групите след победа над TYLOO. Останалите отбори, които участаха си тръгват с минимални парични награди.

Първите мачове от главното събитие ще започнат днес с битки между NIP - Heroic и G2 - Movistar Riders от 13:30. Пак в днешния ден от 17:00 ще се срещнат Natus Vincere - MOUZ и ENCE - Vitality.