Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Един от най-добрите руски отбори спря Дейвид "h4rn" Бенчев и компания

Отборът на Enterprise, където играе и българският снайперист Дейвид "h4rn" Бенчев падна на крачка от плейофите на REPUBLEAGUE Season 3 в сблъсък срещу силния руски тим forZe. Резултатът бе 2:0 (16-11, 16-14), като успехът не изглеждаше далеч за нашето момче през целия мач.

Двубоят започна на Nuke, където въпреки че съставът на родния геймър взе първото полувреме, след почивката завоюва само 1 рунд и загуби първия си шанс. На Inferno обаче нещата не потръгнаха за Enterprise и дори стабилна втора част не ги спаси от отпадане.

Въпреки тъжната новина, друг роден геймър ще играе на плейофите. Християн "REDSTAR" Пиронков и ex-MAD Lions очакват съперника си за четвъртфинала, а пък за h4rn утре предстои финал от Sazka eLeague срещу SINNERS.