Турицов: Удоволствие е да се работи със Саша Илич

Бранителят на ЦСКА – София Иван Турицов сподели впечатленията си след контролата с РБ Залцбург, която беше прекратена при резултат 1:2 в полза на австрийския тим заради тежък инцидент.

„Седяхме добре на терена. Нормално е да се защитаваме повече. Видяхте колко класен е отборът за Залцбург. Днес не успяхме на 100 процента да се възползваме от шансовете си. Нормално е да ни натиснах. Второто полувреме започнахме слабо и така отбелязаха втори гол. Това е приятелска среща и можем да се учим от грешките. Очаквахме, че отборът на Залцбург ще ни атакува повече. Бяхме компактни и се подсигурявахме. Имахме около седмица почивка. И психически, и физически ни се отрази добре. Бяха достатъчни тези дни. Не сме загубили много от физическата подготовка. Приятно изненадан съм от отношението на Саша Илич извън и на терена. Удоволствие е да се работи с него“.

„Шопов е българин и не му трябва много време, за да влезе в отбора. Туфа е сърбин, балканец. Според мен са влезли много добре в колектива. Искам да благодаря, че ми предоставиха честта да съм капитан. Това може само да ме мотивира да продължавам напред и нагоре.