НСА разби Етър в последния си мач от сезона

Отборът на НСА разби Етър със 7:1 един срещу друг в последния си мач от сезона на Държавното първенство за жени. “Студентките” приключват шампионата на втора позиция, след като отстъпиха титлата на Локомотив (Стара Загора). “Болярките” пък завършват първенството на четвърто място.

Юлияна Александрова откри в 26-ата минута, след като при едно разбъркване в наказателното поле топката се озова в нея и с плътен удар откри.

В последната секунда на първата част Норда Димитрова с глава удвои преднината на НСА.

В началото на втората част Ивелина Павлова с диагонален удар направи 3:0.

В 52-ата минута Ивана Найденова вкара четвърти гол, засичайки с глава центриране отляво.

Три минути по-късно Найденова реализира дузпа за петия гол в полза на НСА.

В 74-ата Полина Демирева довкара една избита от Илиева топка и на празна врата вкара седми гол.

Малко по-късно Найденова оформи хеттрика си с точно изпълнения от втора дузпа.

Малко преди края на мача гостите стигнаха до почетно попадение - също от дузпа. Точна бе Диляна Йорданова, с което оформи и крайния резултат.

Така НСА приключи шампионата на второ място с едва едно равенство и една загуба - от Локомотив (Стара Загора), която се оказа фатална за битката за титлата.