Дублиращият отбор на Хебър сломи Надежда (Доброславци) в голово шоу

Дублиращият отбор на Хебър и Надежда (Доброславци) сътвориха истинско голово зрелище със 7 попадения в последния 38-ми кръг на Югозападната Трета лига. Пазарджиклии се наложиха с 4:3, но това не им помогна да избегнат изпадането.

В герой за победителите се превърна Даниел Кадьов, който се отчете с хеттрик. Футболистът на домакините откри резултата в 12-ата минута, а в средата на първото полувреме удвои аванса на своя тим. До края на частта Надежда върна едно попадение чрез Ивайло Петров (41).

Резултати и класиране след последния кръг в Югозападната Трета лига

След почивката Хебър отново започна по-активно и си извоюва преднина от 3 гола, след като Сашо Лебанов покачи на 3:1 в 50-ата минута, а 10 по-късно Кадьов се разписа за трети път.

В самия край на срещата гостите се опитаха да сътворят истинско чудо. Стилиян Симеонов и Жулиан Манолов също записаха имената си сред голмайсторите, но това се оказа недостатъчно за Надежда за нещо повече.

Тимът от Доброславци завърши кампанията на 13-а позиция, докато пазарджиклии са 18-и, което им отрежда място под чертата.