Банско се върна на победния път след успех над аутсайдера Левски (Чепинци)

Отборът на Банско успя да се наложи с 3:1 като гост на аутсайдера Левски (Чепинци) в мач от 36-ия кръг на Югозападната Трета лига. Така Банско прекъсна негативната си серия от 4 мача без победа и грабна трите точки. Теодор Чолев отрки в 19-ата минута, а Денис Ангелов удвои в края на полувремето (45’). През втората част Костадин Слаев реши всеки, като заби трети гол в полза на гостите (59’). Млако преди края домакините от Чепинци върнаха едно попадение чрез Марио Геров, което обаче се оказа крайно недостатъчно (88’).

В класирането Банско остава 7-ми с 65 пункта. Левски (Чепинци) е последен с едва 3 точки и все още няма победа.