Гигант (Съединение) удържа шампиона Левски (Крумовград)

1:1 завършиха в Съединение местния Гигант и Левски (Крумовград), шампион на Югоизточната Трета лига. Двубоят е от 33-ия кръг на първенството. Гостите бяха абсолютно рационални в атака. Калоян Стефанов изненада вратаря Цветан Тодоров с удар от 25 метра в 36-ата минута – 0:1. Това беше и единствената голова възможност за селекцията на Стефан Генов. Първото полувреме протече равностойно. След почивката, домакините взеха инициативата. Създадоха няколко суматохи, но лидерът на левскарската отбрана Цветелин Радев се намесваше с вещина и не позволи заплаха за вратата на Алекс Василев. Изключението е в 87-ата минута, когато пробив на Кристиян Николов завърши с пас към влезлия като резерва Иван Лазаров, който изравни.