Драма в края донесе победата на Костинброд над дубъла на Пирин

ОФК Костинброд успя да победи с 2:1 дубъла на Пирин (Благоевград) в мач от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига. Двубоят завърши по изключително драматичен начин, след като Цветан Генков даде аванс на домакините в 24-ата минута, а в последните минути паднаха нови два гола. Първо Росен Петров изравни за “орлетата” в 86-ата минута, а в добавеното време Владимир Каптиев донесе победата на Костинброд (94’).

С тази победа Костинброд продължава с добрата си серия и се намира на 13-ото място с 42 точки. Пирин продължава да е в дъното, на предпоследното място, с 13 пункта.