Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16)

Надежда (Доброславци) вкара 4 на дубъла на Пирин

Надежда (Доброславци) победи с 4:0 дублиращия отбор на Пирин (Благоевград) в среща от 33-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе пореден силен мач през пролетта за възпитаниците на Румил Жотев.

В седмата минута Лионел Матадос с хубав удар от границата на наказателното поле откри резултата. Голмайсторът на отбора Жулиан Манолов вкара второ попадение в 58-ата минута след хубав удар от фал, а Константин Богданов, след триходова комбинация и извеждащо подаване от Цветомир Тодоров, направи резултата класически.

С втория си гол в мача Матадос оформи крайното 4:0 четвърт час преди края на редовното време.

В класирането Надежда е на 13-о място с 39 точки, а Пирин ІІ е на предпоследната 19-а позиция с 13 пункта. В следващия кръг Надежда гостува на Костинброд, а "орлетата" приемат Витоша (Бистрица).