Витоша (Бистрица) с класическа победа

Витоша (Бистрица) спечели с 3:0 гостуването си на втория отбор на Пирин (Благоевград). Двубоят е от 34-ия кръг на Югозападната Трета лига. Стана интересен и динамичен мач с голови положения и пред двете врати. Селекцията на Николай Христозов спечели заслужено. Цветомир Вачев изпревари бранител за подадена по тревата топка и с едно докосване я насочи в мрежата на домакините от десетина метра в 30-ата минута.

Младият благоевградски тим действаше бойко и също застраши отсрещната врата. В 60-ата минута обаче остана с намален състав, защото един от футболистите му извърши груб фаул и беше отстранен с червен картон. Десетина минути по-късно Вачев проби и подаде на Томи Костадинов, който реализира втория гол. С попадение завърши и самостоятелния пробив на Мартин Станкев в 80-ата минута. Още няколко възможности за гол имаха футболистите на Витоша.