Витоша (Бистрица) продължава да гони първото място след разгром над Балкан

Витоша (Бистрица) спечели по категоричен начин един от най-интересните двубои от 33-ия кръг в Югозападната Трета лига. "Тигрите" се наложиха у дома над Балкан (Ботевград) с 4:0 и продължават да преследват лидера Беласица.

От първата минута домакините показаха, че нищо друго освен победата няма да ги задоволи. Високото темпо през първата част донесе аванс от два гола на почивката, дело на Станислав Петров и Цветомир Вачев.

През втората част темпото на игра спадна, но това не попречи на Витоша да покачи до 4:0. Първо Деян Христов отбеляза, а с втория си гол в срещата Станислав Петров оформи крайния резултат.

По този начин тимът, воден от Николай Христозов, остава на 5 точки от върха, а до края на първенството има пет кръга. Ботевградчани заемат 5-ата позиция с 64 пункта.