ЦСКА - София ще играе за голяма премия на финала

Футболистите на ЦСКА - София ще играят за доста сериозна премия за успех в предстоящия финал за Sesame Купата на България срещу Левски. Ако успеят защитят спечеления през миналата кампания трофей, възпитаниците на Алан Пардю ще си разделят 300 хил. лева отборна премия. Сумата ще бъде осигурена от собствениците на клуба, спонсорите и наградния фонд на турнира.

"Червените" вече си заработиха бонуси за второто място в крайното класиране в efbet Лига. Още в началото на на кампанията на футболистите бе съобщено, че премии за отделни победи няма да има, а са предвидени отборни бонуси единствено при първо или второ място в крайното класиране.

Камата ще посети тренировка на “червените” преди дербито

Днес ще стане ясна каква ще бъде премията и за футболистите на Левски при успех на финала на 15 май. Предполага се, че и тя няма да е особено малка. На спора за трофея ще присъстват 35 хил. зрители.