Пирин (Гоце Делчев) и Чавдар (Етрополе) с атрактивно реми

Пирин (Гоце Делчев) и Чавдар (Етрополе) завършиха наравно 1:1 в среща от 33-ия кръг на Югозападната Трета лига

Домакините започнаха много здраво и малко преди да измине четвърт час игра Иван Макриев вкара гол, но той бе отменен заради нарушение на бранителя.

Все пак в 21-вата минута Илия Карапетров откри за домакините ,но бившият голмайстор на Металург Валентин Валентинов изравни за Чавдар в 35-ата. През второто полувреме двата отбора не си вкараха и срещата завърши без победител.

Във временното класиране Чавдар остава на четвърто място с 65 точки, а Пирин е осми с 48 пункта.