Спартак (Варна) благодари на феновете си и пожелава на Етър завръщане в Първа лига

Вчера Спартак (Варна) спечели с 2:1 лидерското дерби във Велико Търново. Двубоят срещу Етър е от 34-ия кръг на на Втора лига.

Гол в добавеното време донесе победата на Спартак срещу Етър и изкачи варненци на върха

„Важна победа за нашия отбор. Разделям мача на две части. Първото полувреме беше равностойно с по-чисти голови положения за нас. Необяснимо за мен, през втората част играхме нервно. Въпреки ранния гол, който ни вкараха, намерихме сили и показахме характер за пълен обрат и краен успех. На лице бяха всички предпоставки за двубой между два силни отбора – отлични условия и много фенове. Поздравявам Етър за перфектната организация на срещата. Пожелавам им от следващия сезон да се състезават в Първа лига. Не на последно място, благодаря на нашите фенове, изминали пътя до стадион „Ивайло“ за да ни подкрепят“, коментира пред Sportal.bg изпълнителния директор на варненци Красимир Кузманов.