Ивелин Попов получи признание след победата над Рубин

Новото попълнение на Левски Ивелин Попов беше избран за “Играч на мача” при победата на настоящия си отбор Сочи с 6:0 при визатата на Рубин в Казан. Двубоят бе част от 27-ия кръг на руското първенство.

Ивелин Попов и Жоазиньо унижиха бивш тим на Попето

Попето влезе в игра в 71-ата минута на мястото на Матео Касиера при резултат 3:0. Бившият капитан на националния отбор се отличи с гол и асистенция в минутите до края и поради това бе удостоен с приза.

Към момента Сочи заема третото място в класирането с 49 точки и изостава на 3 от втория Динамо Москва. Рубин от своя страна е 11-ти с 29 пункта.

Както вече е ясно, от новия сезон Попов ще облече екипа на Левски. Той подписа договор за 2 години със “сините”.