Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: МОНДИАЛ 2026, ЧЕХИЯ - МЕКСИКО

Заги: Ядосан съм от това, което се случи днес

Наставникът на Славия Златомир Загорчич не беше никак доволен от играта на своя тим в днешния мач с Лудогорец, загубен от "белите" с 1:4 в Разград.

 "Малко беше колеблива играта. Позволихме много лесно да ни вкарат два гола. Заслужена победа за Лудогорец. Лудогорец показа това, което си може. Игра с настроение и успя да спечели мача убедително. Опитвахме се. Много е трудно да гониш резултата, когато падаш 3:0. За съжаление, позволихме да ни вкарат и четвърти гол. Можехме да направим по-добри атаки. Интересува ме това, което се случва при нас. Ядосан съм от това, което се случи днес. Позволихме на Лудогорец да ни направи контраатаки тук в Разград".

25 Лудогорец - Славия 4:1 и единайста титла за разградчани

СНИМКИ: Борислав Цветанов 

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички