Пардю се скъса да хвали футболисти на ЦСКА - София

Наставникът на ЦСКА - София Алън Пардю похвали футболистите си за представянето им срещу Левски. Двата тима завършиха 0:0, а след двубоя англичанинът отличи няколко свои състезатели, но сложи над всички Иван Турицов.

ЦСКА - София отдалечи Левски от третото място

“Изправихме се срещу Левски, който бе в добър момент след победата. През първото полувреме бяха по-добри от нас. На полувремето си поговорихме за нивото на нашата увереност. През втората част се вдигнахме и заслужавахме да спечелим. Изпуснахме положения.

Типично дерби, бе толкова оспорвано. Двата отбора бяха решени да покажат какво могат. Ако придобием увереност в атака, ще започнем да печелим. Трябваше да вкараме поне едно положение. За мен Варела игра много добре, може да прави разликата, почти ни осигури този момент. Кери и Варела не са голмайстори, но свършиха своята работа. Бусато е страхотен, отличен, но в момента Евтимов е този, който е във форма.

Бях нервен за Юга, но той е страхотен футболист, свърши добра работа, справи се като централен защитник. Мисля, че Турицов трябваше да е играч на мача. Беше отличен днес.

Оставам и за следващия мач, след което ще видим.

Стойчо Младенов е легенда, напусна и всички бяхме тъжни, включително и аз. Но реакцията беше добра. Не можем да не сме щастливи, включително и аз”, каза Алън Пардю.