Оборище се справи с дубъла на Септември

Оборище победи с 4:1 като гост Септември София ΙΙ в мач от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига, изигран в с. Герман от . Още в 4-тата минута Васил Тачев асистира на Георги Кременлиев ,който откри резултата. В 29-тата минута Васил Тачев отбеляза много красив гол със странична ножица за 2:0. В 34-та минута Георги Нетов отбеляза от дузпа. В 44-та минута Оборище остана с човек по-малко след втори жълт картон на Божидар Зелямов.

В 66-та минута Георги Даканин върна едно попадение за Септември, след изпълнение на ъглов удар и няколко рикошета в наказателното поле на гостите. В 69-та минута Септември останаха с 10 човека, след като Криситян Иванов получи втори жълт картон за симулация. В 83-тата минута Георги Кременлиев сложи край на интригата, след индивiдуaлен пробив и силен удар от наказателното поле. Оборище изпусна още няколко положения с Иван Георгиев, Георги Нетов и Васил Тачев.