Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2 (предстоят дузпи)

Дублиращият отбор на Септември (София) си поигра с огъня, но си тръгна с победа от Сливница

Дублиращият отбор на Септември (София) победи с 3:2 Сливнишки герой като гост в мач от 28-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Столичани до голяма степен убиха интригата още през първото полувреме, когато отбелязаха и трите попадения. Мартин Тодоров откри резултата в 6-ата минута, след което последваха два гола от Кристиян Иванов (18, 33).

След почивката гостите се отпуснаха, което позволи на Сливнишки герой да притисне своя съперник. В 72-ата минута Денислав Минчев върна едно попадение, а 60 секунди преди края на редовното време Емил Трендафилов се разписа от дузпа.

Това обаче се оказа недостатъчно за домакините да стигнат поне до точката и остават без успех вече 5-и пореден двубой. Отборът на Красимир Трайков е на 13-а позиция в класирането с актив от 33 точки, докато Септември (София) II е една позиция по-назад с 32 пункта.