Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Лудогорец III излъга Черноморец в Балчик

Третият отбор на Лудогорец (Разград) спечели с 1:0 в Балчик срещу Черноморец в среща от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига. Тончо Георгиев донесе победата за селекцията на Захари Сираков. Той стреля неспасяемо от дузпата след центриране от корнер в 81-ата минута. Голмайсторът и бразилеца от домакините Мохамед Кисе Хаджеси На Нбаче се спречкаха в последните секунди на срещата и рефера ги отстрани с червени картони. Получи се битка, в която черноморци имаха превес. Футболът и головите положения бяха малко за сметка на борбата. По една възможност за попадение имаха съперниците през първата част. Борислав Рупанов направи неуспешен опит да прехвърли стража на Балчик. Пред отсрещната врата пък имаше опасен удар по диагонала. През останалата част от срещата действията се развиваха предимно в централната част на терена.

Черноморец (Балчик): Следваме нашата линия