Устрем (Дончево) победи Рилци (Добрич)

Устрем (Дончево) спечели у дома срещу Рилци (Добрич) с 2:0. Двубоят е от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана изключително интересен двуостър мач, в който съперниците заложиха на атаката. Младият тим на гостите започна по-добре. До 20-ата минута, селекцията на Валентин Пейчев пропиля четири голови положения чрез Дейвид Венциславов, Диан Минчев и два пъти Георги Георгиев. Домакините също имаха възможности, но Дони Дончев, Виктор Христов и Владислав Мирчев не успяха в завършващия удар. В 23-ата минута обаче поведоха. Точен беше Димитър Димитров след пас на Христов. Мирчев подсигури трите точки, реализирайки след центриране на Николай Илиев в 53-ата минута. После стана по-спокойно на терена. Единствено Гюрсел Осман отправи опасен удар към вратата на Иван Ангелов.